Lista aktualności Lista aktualności

XVII Mistrzostwa Nadleśnictw w piłce siatkowej

XVII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Wielkim sukcesem zakończyły się zmagania naszej drużyny Nadleśnictwa Rozwadów w rozgrywkach piłki siatkowej odbywających się w dniach 15-16.02.2018 r. w Biłgoraju.

Po wielu emocjonujących meczach nasi zawodnicy zajęli wysokie  6 miejsce na 18 startujących reprezentacji.

Pomimo 4-letniej nieobecności w rozgrywkach, w tym roku nasi zawodnicy pokazali wielką klasę i ducha walki.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jarosław Dziewa, wieloletni kapitan naszej drużyny, reprezentujący zarówno Nadleśnictwo  Rozwadów jak też RDLP Lublin, która to zajęła trzecie miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Leśników w Piłce Siatkowej.

Za najlepszego zawodnika naszej drużyny sędziowie wybrali debiutującego w zespole nadleśnictwa kolegę Aleksandra Hołodniaka.

Puchar Dyrektora RDLP Lublin otrzymała drużyna z  Nadleśnictwa Włodawa, która już drugi raz z kolei wywalczyła pierwsze miejsce. Drugą lokatę zajęła drużyna z Nadleśnictwa Rudnik a trzeci stopnień podium przypadł drużynie z Biłgoraja.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom  i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.